IV. Debreceni Egyetemi Színjátszó Találkozó

desztiv

Program

Október 20. csütörtök
17:00 Megnyitó
A magyar nyelvű fesztivált megnyitja: Dr. Duffek Mihály, a DE- Zeneművészeti Karának dékánja
Az angol nyelvű fesztivált megnyitja: Dr. Laczkó Tibor, az Angol-Amerikai Intézet igazgatója
Zenél: Kricsán Lilla
Helyszín: Debreceni Egyetemi Református Templom – karzat
18:00 Criminalz in Love: George F. Walker: Criminals in Love (angol nyelvű előadás) (85’)
Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület – Angol-Amerikai Intézet – St.111.
20:00 Kvazár – DESZ: Kirké, avagy kalandozások a disznóólban (100’)
Helyszín: Nagyerdei Víztorony
22:00 Szakmai beszélgetés (beszélgetőtársak: Lőkös Ildikó dramaturg, Bakota Árpád színművész, Szaffkó Péter egyetemi docens, színháztörténész, Regős János a Magyar Szín-Játékos Szövetség elnöke, moderátor: Lukovszki Judit egyetemi docens, a Debreceni Egyetemi Színház művészeti vezetőségének tagja)
Helyszín: Nagyerdei Víztorony
23:00 Kis esti buli

Október 21. péntek

10:00 Nyílt tréning (a Dilemma Drámaszínpaddal) (180’)
Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület – DESZ-terem (pince 31.)
17:00 Van Gogh Füle: Harold Pinter: Csönd (45’)
Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület – DESZ-terem (pince 31.)
18:00 Dilemma Drámaszínpad: Epoch (45’)
Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület – Angol-Amerikai Intézet – St.111.
19:00 IEAS Theatre and Drama: Carlos Morton: Brown Buffalo (angol nyelvű előadás) (75’)
Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület – Angol-Amerikai Intézet – St.111.
21:00 Szegedi Egyetemi Színház: Pintér Béla: A Démon Gyermekei (75’)
Helyszín: Nagyerdei Víztorony
22:30 Szakmai beszélgetés
Helyszín: Nagyerdei Víztorony
23:30 Kis esti buli

Október 22. szombat

13:00 Csehov orosz-magyar színházi műhely: Zojka lakása (orosz nyelvű előadás) (30’)
Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület – Angol-Amerikai Intézet – St.111.
14:00 Dolly, Berry and Destiny: The Dumb Waitress (based on Harold Pinter’s The Dumb Waiter) (angol nyelvű előadás) (40’)
Helyszín: Debreceni Református Egyetemi Templom – karzat
15:00 Víg Karma: Übü FC – a döntő (75’)
Helyszín: Debreceni Egyetemi Amfiteátrum (rossz idő esetén: Debreceni Egyetemi Református Templom – Nagyszínpad)
16:30 Szakmai beszélgetés
Helyszín: Debreceni Egyetemi Református Templom – karzat
17:30 Gyöngy Dániel: A holló (30’)
Helyszín: Debreceni Egyetemi Református Templom – Nagyszínpad
19:00 Janus Egyetemi Színház (Pécs): Moliére: A mizantróp (90’)
Helyszín: Horváth Árpád Stúdiószínház
21:15 Confuse-a-Cat Ltd.: The War Room (angol nyelvű előadás) (75’)
Helyszín: Nagyerdei Víztorony
22:30 Szakmai beszélgetés – Fesztiválzárás
Helyszín: Nagyerdei Víztorony
23:30 Kis esti buli

 

Mindenkit szeretettel várunk!

Leave a Reply